sobota 26. června 2010


Tisíc stehů, tisíc nádechů a výdechů. Technika korálkové výšivky je činnost, kterou přirovnávám k meditaci. Nápad na založení klubu podporujícího techniku korálkové výšivky jsem nosila v hlavě již několik měsíců.


Korálková výšivka je technika náročná na čas, trpělivost a koncentraci. Technikou korálkové výšivky se dají vytvořit neuvěřitelné výrobky různých druhů i tvarů. Od kabelek přes šperky, čelenky, doplňky, vesty, boty, barety, ... Když vyšíváte a skládáte jeden korálek vedle druhého, svět se na chvilku zastaví a myšlenky plynou hezky pomalu.


Náš klub slouží k vzájemné podpoře, předávání zkušenností a vzájemné inspiraci. Snažíme se být originální a hledat nové cesty a postupy.První společnou aktivitou bylo vyhlášení společného tématu "Jsem zvíře". Výrobky, které jsme na toto téma vytvořily, Vám představuji pomocí tohoto blogu.Pokud Vás ukázka naší práce nalákala, zkuste se k nám přidat, podmínkou členství je alespoň částečná znalost této techniky a jeden výrobek vyrobený touto technikou ve Vaší nabídce.


Hotové vyýrobky na téma „Jsem zvíře“1. kat-ja2. Anežka Dudysová


3. Angel Cat4. noninka5. andělika


6. kristina7. Tamarchi
A protože člověk je tvor zvědavý, tak i my chceme vědět, který výrobek bude mít největší ohlas, budeme proto rády pokud nám v komentářích napíšete číslo výrobku, který Vás nejvíce zaujal. Členka klubu s nejvíce hlasy získává právo na volbu tématu pro naše další společné vyšívání.


HLASOVÁNÍ UZAVŘENO


 
Žádné komentáře:

Okomentovat